odwiedzin: 7561
Anashar WebDesign - referencje


[2010] Centrum Wspierania Rozwoju i Terapii Dziecka PAIDAGO
Strona: www.paidago.pl
 • Projekt ulotek, plakatów i wizytówki
 • „Dlaczego zaprosiłyśmy Pana Macieja do współpracy przy tworzeniu logo naszego Centrum?- Urzekło nas nie tylko wyczucie estetyki prac prezentowanych w portfolio, ale przede wszystkim tematyka, którą zajmuje się Pan Maciej. Cieszy nas, że znalazłyśmy grafika, którego praca zawodowa także przeplata się z misją pomagania „braciom mniejszym”. Miło jest współpracować z osobą, która do każdego nowego projektu podchodzi z ogromnym zaangażowaniem, służy radą i wykazuje się niebywałą cierpliwością przy dokonywaniu kolejnych zmian:)

  Centrum Wspierania Rozwoju i Terapii Dziecka PAIDAGO
  Justyna Bobek
  Irmina Bobek”

  [2010] Firma Inhasol
 • Projekt ulotki i karnetów wejściowych razem z przygotowaniem do druku dla Groty Solnej
 • „Pan Maciek robił dla naszej firmy ulotki i karnety i nikt z nas nie spodziewał się, że za taką cene otrzymamy tak wysoką jakość. Bardzo dobre pomysły, staranność, jak i rewelacyjna komunikacja sprawia, że współpraca z tą osobą jest bardzo przyjemna, a efekty tej pracy są naprawde rewelacyjne.”
  [2009] VitaMed Nysa - Specjalistyczny Sklep Medyczny
  Strona: www.vitamed-nysa.pl
 • Grafika, CSS, Konfiguracja skryptu OsCommerce, dopisanie własnych modułów w PHP
 • „Chciałbym podziękować Panu Maćkowi za stworzenie profesjonalnej witryny WWW o jakiej mogłam tylko marzyć. Wyrozumiałość i cierpliwość jest największym atutem Anashara, który starał się dopracować stronę w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Umiejętność wyczucia potrzeb klienta to jedna z wielu jego zalet. Tylko ktoś kto kocha to co robi jest w stanie zrobić ze swojej pracy arcydzieło. Dziękuję raz jeszcze.”
  [2007] Akita Kennel - Kazoku Kanshin
  Strona: www.akity.org
 • Grafika, PHP, xHTML, CSS, JS, logo
 • "Długo szukałam odpowiedniej osoby do wykonania mojej wymarzonej strony. Dopiero na stronach wykonanych przez Maćka, znalazłam to coś co mnie bardzo ujęło. Po pierwszej rozmowie z Maćkiem byłam pewna, że dobrze wybrałam. Maciek to szalenie ambitny, uparty i bardzo cierpliwy człowiek. Chcesz mieć profesjonalnie i perfekcyjnie wykonaną stronę - jesteś pod właściwym adresem!"
  [2007] Fort Anioła w Świnoujściu
  Strona: www.fortaniola.pl
 • Grafika, PHP, xHTML, CSS, JS, logo
 • "Ekipa Fortu Anioła serdecznie dziękuje za stworzenie strony oraz pomoc w prowadzeniu jej. Strona powstałą szybko, sprawnie i profesjonalnie. Dokładnie odzwierciedla naszą wizję. Bardzo chwalimy sobie współpracę, która przebiega w przyjaznej atmosferze. Zawsze możemy liczyć na dobrą radę, ekspresowe rozwiązywanie ewentualnych problemów. Cieszymy się tym samym, że pieczę nad stroną www.fortaniola.pl sprawuje osoba działająca na rzecz zwierząt."
  [2007] Eksodus - Amatorska Hodowla Bokserów
  Strona: www.eksodus.anashar.net
 • Grafika, PHP, xHTML, CSS, JS, logo
 • "Świetnie zaprojektowana i wykonana stronka, dopracowana w każdym szczególe, przejrzysta, czytelna, odpowiadająca mi kolorystycznie. Anashar przy jej projektowaniu uwzględnił wszystkie moje kaprysy, dodając od siebie "to coś" dzięki czemu stronka tak bardzo mi się podoba. Życzę dalszych sukcesów w projektowaniu stronek, oraz pomocy bezdomnym psom na które przeznaczasz zarobione w ten sposób pieniądze.
  Pozdrawiam Kaśka"
  [2007] Cristal Rose - Hodowla Kotów Rosyjskich Niebieskich
  Strona: www.cristalrose.pl
 • Grafika, PHP, xHTML, CSS, JS, logo
 • "Doskonała współpraca!!! Strona zaprojektowana z wielkim sercem i zaangażowaniem. Świetny kontakt z informatykiem-projektantem :) Efekt końcowy przekroczył moje oczekiwania. Jestem zachwycona!!! Strona zaprojektowana z uwzględnieniem wszystkich moich uwag i "zachcianek". Godna pochwały jest również wielka cierpliwość :) Dziękuję za wyjaśnienie mi tego, czego nie rozumiałam i pomoc."
  [2006] Agencja Artystyczna Konsoft (strona archiwalna)
 • Grafika, xHTML, CSS, JS
 • "Dobry kontakt i współpraca. Stona wykonana dokładnie tak jak chciałem. No i najważniejsze, szybko była gotowa."
  [2006] Andrzej Sokołowski 'Sokoł' - Strona Muzyczna (strona archiwalna)
 • Grafika, xHTML, CSS, JS, logo
 • "Młody człowiek, profesjonalnie projektujący strony www. Bardzo solidny i konkretny, można liczyć na jego pomoc w każdej chwili. Po zrobieniu strony pomaga w prowadzeniu jej. "
  [2006] Marcin - Słodki Prezent (strona archiwalna)
 • Grafika + konfiguracja skryptu sklepu
 • "Witam. Chcialbym podzielic sie swoimi odczuciami przy wspolpracy z Anasharem. Znalazlem jego oferte na allegro i wydala mi sie podejrzanie tania,jednak sprobowalem i jestem super zadowolony. Anashar zaprojektowal mi sklep internetowy, ktory dziala z powodzeniem miedzy innymi dzieki super grafice.Na dodatek cena jaka zaplacilem za ten projekt byla nieprzyzwoicie niska a wykonanie na bardzo wysokim poziomie. Do tej pory wspopracuje z Anasharem(Maciejem) przy roznych projektach i moge liczyc na serwis non stop. Polecam wszystkim wspolprace z tym webmasterem.
  Pozdr.marcin"